نرخ خدمات Fast Track و Lounge اسفند 1401

5/5 - (3 امتیاز)

نرخ جدید خدمات Fast track (به روزرسانی اسفند 1401)

بر اساس اعلام قسمت بیزینس لانج و فست ترک فرودگاه امام خمینی (ره) نرخ این خدمات از ابتدای خرداد ماه شاهد قیمتهای جدید خواهیم بود. این سرویس که در سالن اصلی فرودگاه امام خمینی (ره) به برای مسافرین قابل استفاده است در این سرویس که در سطح های مختلف ارائه می شود.  مسافر می تواند بر اساس انتخاب از خدمات متنوعی بهره مند شود. خدمات تشریفات سالن اصلی شامل موارد زیر است:

 1. سرویس Lounge و Fast Track 

  در این سرویس خدمات کاملی به مسافر داده می شود که شامل گیت اختصاصی بازرسی، همراهی مهماندار تا گیت پرواز، بخش گذرنامه اختصاصی و در نهایت استفاده از لانژ اختصاصی با امکانات پذیرایی می باشد.
  نرخ این خدمات برای هر مسافر بزرگسال : 12،262،500 ریال
  برای مسافر کودک 7،493،750 ریال
  و برای نوزاد به صورت رایگان خواهد بود.
  هزینه استفاده از خدمات ویژه (ویلچر) دارند 2،725،000 ریال . در صورتی که مسافر حیوان خانگی به همراه داشته باشد مبلغ 5،858،750 ریال  هزینه ارائه خدمات به آن می باشد.

  لانج فرودگاه امام خمینی

 2. خدمات Fast Track پرواز ورودی 

  در حال حاضر این سرویس غیرفعال است
  در این سرویس مسافر صرفا از بخش اول خدمات استفاده می کند و در پروازهای ورودی این سرویس از سالن ورودی بعد از پیاده شدن مسافر و حضور در سالن شروع می شود و با همراهی مهماندار از گیت اختصاصی کذرنامه و بازرسی و گمرک عبور خواهد کرد و در صورتی که مسافر چمدان داشته باشد مهماندار به در پیدا کردن و حمل آن به مسافر کمک خواهد کرد و تا تحویل مسافر به استقبال کننده و یا تاکسی همراهی خواهد شد.
  هزینه این سرویس برای مسافر بزرگسال  ——— ریال، مسافر کودک ————-ریال و مسافر نوزاد رایگان محاسبه منظور می گردد. 

 3. خدمات fast Track خروجی 

  در این سرویس مسافر  از بخش گیت اختصاصی بازرسی جدا از بقیه ی مسافرین عبور خواهد کرد و مهماندار در بخش Check-in مسافر را همراهی می کند و تا اخذ کارت پرواز و تحویل چمدان و در انتها عبور از گیت اختصاصی گذرنامه به پایان می رسد. در زمانهای شلوغ این سرویس می تواند انتخاب خوبی برای مسافر باشد.

  نرخ سرویس برای هر بزرگسال 7،493،750 ریال ، کودک 4،768،750 ریال و نوزاد رایگان محاسبه می شود.
  هزینه استفاده از خدمات ویژه (ویلچر) دارند 2،725،000 ریال . در صورتی که مسافر حیوان خانگی به همراه داشته باشد مبلغ 5،858،750 ریال  هزینه ارائه خدمات به آن می باشد.
   

 4. سرویس Business Lounge

  سرویس لانج صرفا برای پروازهای خروجی در دسترس هست و مسافر بعد از طی کلیه ی مراحل خروج می تواند در سالن ترانزیت ، مدت زمان توقف تا موقع پرواز را در فضای لانج اختصاصی واقع در روبروی گیت های گذرنامه عمومی طبقه ی زیرین بگذراند در این سرویس مسافر با رزرو از بخش آنلاین و پرداخت هزینه با استعلام برای هر بزرگسال و نیم بها برای کودک خدمات را رزرو نماید و با ارائه واچر مربوطه در بخش پذیرش لانج از امکاناتی نظیر انواع نوشیدنی و غذا، اینترنت پرسرعت، نشریات روز، اتاق سیگار، فضای لانج مشرف به باند پرواز و … استفاده نمائید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو می توانید از صفحه ی اصلی به صورت آنلاین رزرو کنید یا با همکاران رزرواسیون ما در تماس باشید.

 

02157736

09102423100

5/5 - (3 امتیاز)

ارسال دیدگاه